There is nothing to show here!
Slider with alias main-miami not found.

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Výsledky vyhledávání

Beáta Chejstovská hypotéky

Hypotéční poradce
0 listings

O mně

Hypotéky a úvěry

insia

Hypotéka je běžnou součástí dnešního života. Pečlivý výběr optimálního řešení je velmi důležitý. Díky zkušenostem a spolupráci se všemi bankami na trhu, jsme schopni najít tu nejvhodnější hypotéku pro vás. Následná péče a osobní servis jsou pro nás samozřejmostí.

Hypotéky

Mít svůj prostor k bydlení je jednou ze základních potřeb každého člověka. Souvisí nejen s nezbytným pocitem bezpečí a zázemí (mít se kam vracet), ale je také výrazem svobody a nezávislosti. Získání vysněné vlastní střechy nad hlavou je pro většinu z nás největší životní investicí. Proto je třeba její financování náležitě připravit.

Specialisté na hypoteční financování v INSIA Vám pomohou k realizaci vašeho snu. Ať již

, chystáte se na stavbu vlastního domu nebo na rozsáhlou rekonstrukci staršího objektu, dokážeme vám pomoci. Spolupracujeme s řadou bank a pomůžeme vám nejen najít nejvýhodnější nabídku, ale i vyřídit nezbytné papírování.

Požádejte o schůzku s hypotečním specialistou. Velmi rádi se vám budeme věnovat.

Stavební spoření

Stavební spoření je již tradiční produkt na našem trhu. Používá se především jako vhodný finanční nástroj pro výhodné, státem podporované spoření, ale i jako vhodný úvěr pro menší opravy či rekonstrukce. V poslední době začínají stavební spořitelny konkurovat nabídkou úvěrů i hypotečním bankám. Vyplatí se proto porovnat možnosti financování z obou zdrojů, často lze využít i jejich kombinaci.

Zelené úvěry

Poradíme vám jak nejlépe financovat nejen zateplení domu, fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo a to prostřednictvím výhodných zelených úvěrů“. Díky těmto výhodným zeleným půjčkám můžete ušetřit na energiích a zároveň bydlet podle svých představ.

V kancelářích INSIA vám naši specialisté pomohou sjednat jak spořící, tak úvěrové produkty stavebního spoření.

Další oblasti úvěrů, na které se specializujeme:

 • Konsolidace a refinancování úvěrů
 • Spotřebitelské úvěry
 • Podnikatelské úvěry
 • Financování vozidel

Kontaktní údaje

Mobile: 604 459 756

Poslat zprávu


  Deprecated: Optional parameter $pages declared before required parameter $link is implicitly treated as a required parameter in /data/web/virtuals/335529/virtual/www/wp-content/themes/wpestate/templates/agent_listings.php on line 137

  Deprecated: Optional parameter $range declared before required parameter $link is implicitly treated as a required parameter in /data/web/virtuals/335529/virtual/www/wp-content/themes/wpestate/templates/agent_listings.php on line 137
  • Změna převod měny

  • Mortgage Calculator

  Porovnat