Výsledky vyhledávání

Karel Křeček majitel společnosti

Prodejce a majitel společnosti
Email: kk@reka.cz
Теlefon:+420775112233
1214 listings

O mně

Dobrý den, jmenuji se Karel Křeček a budu váš důvěryhodný partner v oblasti nemovitostí. Moje kariéra v realitním průmyslu začala již v roce 1992, kdy jsem založil vlastní společnost. Díky letitým zkušenostem a hluboké znalosti trhu mohu nabídnout odborné poradenství a individuální přístup, abych splnil všechny vaše potřeby a přání v oblasti nemovitostí.Naší kancelář najdete na Praze 1 Spálená 23/49.

LOGO SKUPINY REKA

**Naše nemovitosti:**

Naše byty se nacházejí v blízkosti moře s krátkou docházkovou vzdáleností k pláži, což je ideální pro ty, kteří hledají nemovitost blízko moře pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Nabízíme nemovitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů, přičemž zisk z pronájmů bývá okolo 10% ročně. Díky poptávce po pronájmu bytů po celý rok jsou naše nemovitosti atraktivní investicí.

**Vynikající dostupnost a kvalita života:**

Naše nemovitosti se pyšní nejen skvělou polohou v blízkosti moře, ale také vynikající dostupností z letiště Alicante. Díky slunečnému svitu po většinu roku jsou ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci. Oblast Torrevieja je známá svou vysokou kvalitou ovzduší a čistými plážemi, což potvrzuje i Světová zdravotnická organizace (WHO).

**Právní servis a exkluzivní partnerství:**

Poskytujeme kompletní právní servis, abyste se nemuseli obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což zaručuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

**Dopravní spojení:**

Existuje řada možností pravidelné letecké dopravy z Prahy, Pardubic, Norimberku nebo Vídně do letiště Alicante s různými leteckými společnostmi za dobré ceny. Tato dostupnost činí naše nemovitosti ještě atraktivnější pro zájemce z Čech a dalších zemí.

**Komplexní služby:**

– **Konzultace:** Seznámíme vás se všemi kroky nákupního procesu a jeho časovým harmonogramem.
– **Výběr nemovitostí:** Na základě vašich přání vyhledáme nemovitosti odpovídající vašim potřebám.
– **Prohlídky a plánování:** Naplánujeme cestu a prohlídky vybraných nemovitostí ve Španělsku.
– **Rezervace:** Zabezpečíme podpis rezervační smlouvy a dalších potřebných dokumentů.
– **NIE a právní zástupce:** Pomůžeme s vyřízením daňového identifikačního čísla pro cizince (NIE) a doporučíme ověřenou advokátní kancelář.

**Právní Zástupce**

Doporučíme Vám ověřenou advokátní kancelář, která za Vás vyřeší vše potřebné a Vy se budete moci těšit už jen na předání klíčů od nového domova. Vyřídí identifikační číslo N.I.E., zřídí bankovní účet u španělské banky a bude Vás reprezentovat před notářem a na příslušných úřadech.  Jeho služby jsou samozřejmě zpoplatněné. Je na Vás, zda využijete právního zástupce, kterého má k dispozici zastupující realitní kancelář anebo svého.

V druhém případě je potřeba dohodnout se s ním ještě před tím, než zaplatíte zálohu anebo podepíšete jakýkoliv dokument spojený s nemovitostí. Zároveň je potřebné o této skutečnosti, že budete využívat služeb Vámi zvoleného právního zástupce, informovat realitního makléře. Běžný poplatek za služby advokáta cca 1500 EUR se určitě při složité administraci při nákupu ve Španělsku vyplatí.  Pokud bude potřebovat další informace ohledně této nabídky, prosím, kontaktujte mně zpět a rádi Vám poskytnu další podrobnosti a nabídku jiných nemovitosti našich obchodních partnerů. Upozorňujeme, že mám stejné ceny jako místní realitní společnosti.

Kontaktní údaje

Теlefon:+420775112233
Email: kk@reka.cz

Poslat zprávu


  Deprecated: Optional parameter $pages declared before required parameter $link is implicitly treated as a required parameter in /data/web/virtuals/335529/virtual/www/wp-content/themes/wpestate/templates/agent_listings.php on line 137

  Deprecated: Optional parameter $range declared before required parameter $link is implicitly treated as a required parameter in /data/web/virtuals/335529/virtual/www/wp-content/themes/wpestate/templates/agent_listings.php on line 137

  Mé zápisy

  porovnat
  Sleva

  Studio s licencí Torrevieja.

  59.900 €
  3
  podlaží celkem
  1
  baths
  26 m2
  velikost
  porovnat
  Novinka

  Řadový dům s dvorkem, Torrevieja.

  88.990 €
  2
  podlaží celkem
  1
  baths
  45 m2
  velikost
  porovnat
  Novinka

  Řadový dům v Torrevieja, Alicante.

  139.990 €
  2
  podlaží celkem
  1
  baths
  85 m2
  velikost
  porovnat

  Prodej bungalovu Torrevieja

  90.000 €
  2
  podlaží celkem
  1
  baths
  85 m2
  velikost
  porovnat
  Akční sleva

  Prodej bytu Marbella, Costa del Sol

  287.000 €
  4
  podlaží celkem
  1
  baths
  70 m2
  velikost
  porovnat
  open house

  NOVOSTAVBA BYTU S VÝHLEDEM NA MOŘE V MIJAS.

  399.000 €
  6
  podlaží celkem
  2
  baths
  111 m2
  velikost
  porovnat

  Apartmán s bazénem, Calle Calera, Torrevieja

  79.000 €
  4
  podlaží celkem
  1
  baths
  55 m2
  velikost
  porovnat
  Prodáno

  Prodej domu v Torrevieja.

  REZERVACE 59.900 €
  2
  podlaží celkem
  2
  baths
  90 m2
  velikost
  porovnat

  Dům v Torrevieja duplex v Urbanización Jardí...

  129.900 €
  2
  baths
  80 m2
  velikost
  • Změna převod měny

  • Mortgage Calculator

  Porovnat