kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Luxusní novostavby v Los Balcones-Torrevieja.

Ceny od 199.000 €
,
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Novostavby rezidenčního komplexu Orihuele Costa Los Balcones

Balcones de Vivi je nový projekt, který se nachází na svahu s krásným výhledem na Růžové solné jezero v oblasti Torrevieja.

aké štěstí budete bydlet v tomto krásném nově postaveném bungalovu v Torrevieja. Patří do luxusní rezidenční čtvrti známé jako Los Balcones de Vivi , odkud je nádherný výhled na La Laguna Rosa de Torrevieja

Tento fantastický projekt se skládá ze 104 duplexů se dvěma a/nebo třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. Všechny mezonety v horním patře mají panoramatický výhled z velkého solária na solné jezero a mezonety v přízemí mají velké terasy s výhledem do zeleně. Je zde možnost dokoupení podzemní garáže a skladu.

Tyto nemovitosti sdílejí krásné zelené plochy a dva velké bazény. Navíc nabízí moderní design s vybranými materiály a povrchovými úpravami podle nejvyšších specifikací za použití pouze materiálů nejvyšší kvality.

Komplex se nachází v klidné oblasti, vedle Torrevieja. V blízkosti všech služeb, jako jsou bary, restaurace, supermarkety, hotel Doña Montse, supermarket Mercadona, nákupní centrum Zenia Boulevard atd. Je to také jen kousek jízdy od čtyř oblíbených golfových hřišť, včetně oceněného Las Colinas Golf & Country Club.

Jaké štěstí budete bydlet v tomto krásném nově postaveném bungalovu v Torrevieja. Patří do luxusní rezidenční čtvrti známé jako Los Balcones de Vivi , odkud je nádherný výhled na La Laguna Rosa de Torrevieja . Místo jako žádné jiné k odpojení.

Nemovitost má velkou soukromou terasu , která se každé ráno těší přítomnosti nevyčerpatelného slunce Costa Blanca a také krásným výhledům do zahrad a na dva obrovské komunitní bazény . Díky vzácnému klimatu španělského Středomoří se venkovní prostory stanou vaším posvátným koutem. Budete moci dýchat čistý a čistý vzduch přírody a Středozemního moře.

Interiéry domu vás spojí s těmito krásnými exteriéry díky designu jeho francouzských dveří a oken. Budete překvapeni, když zjistíte, co se skrývá na jeho 70 m2: moderní otevřená kuchyně se snídaňovým barem , světlý multifunkční obývací pokoj s jídelnou , 3  ložnice plné pohodlí a 2 koupelny se sprchovými kouty s nejvyššími specifikacemi.

Budete bydlet v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Torrevieja se spoustou možností trávení volného času a mnoha atrakcemi kolem vás:

  • Přírodní oblast Lagunas de Torrevieja – La Mata
  • Pláže a zátoky s měkkým pískem a průzračnou vodou , certifikované Q for Tourist Quality
  • 4 golfová hřiště , včetně Las Colinas Golf & Country Club
  • Stezky a ekologické parky ideální pro procházky , fotografování a procházky s vaším mazlíčkem
  • Nákupní centrum La Zenia Boulevard , největší v provincii Alicante

Tento bungalov hledá majitele, jako jste vy, kteří si chtějí užívat slunce, terasy a veškeré pohodlí jižního pobřeží Costa Blanca.

CHARAKTERISTIKA
Pokoje: 3
Koupelny: 2
Zastavěná plocha: 70m2
Bazén: Komunita
Garáž: volitelná
Kuchyně: Americká
Stav: Nové
Podlaha: Vytápěné podlahy v přízemí
Orientace: Jih
Vzdálenost od pláže: 3 km.
Vzdálenost od letiště: 50 km.
Vzdálenost od volného času: 0 km.
Vzdálenost od golfového hřiště: 10 km.
Podlahové vytápění v koupelnách
Property Id: 34987
Cena: Ceny od 199.000 €
Velikost nemovitosti: 86 m2
Celková plocha: 75 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 2

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:775 11 22 33
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat