kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Ateliérový byt v Malaga Centro

849.000 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Ateliérový byt se dvěma ložnicemi v Malaga Centro, Costa del Sol.

Tento penthouse se nachází v sedmém patře otevřené budovy ve tvaru U a nabízí výhled na moře a velkorysé světlo po celý den.
Když vstoupíte do penthouse, uvítá vás otevřený obývací a jídelní kout, kde je moderní kuchyně integrována s centrálním ostrůvkem.
To dává pocit prostornosti a velkorysosti. Obývací pokoj s okny od podlahy ke stropu má také přístup na nádhernou terasu, která se táhne na východ a jih.
Z terasy si můžete vychutnat výhled na Malagu, společné zahrady, bazén a moře.
Z chodby se po levé straně dostanete do ložnic. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a šatnu. Z druhé ložnice je vstup do druhé koupelny, kterou také využívají hosté. Z obou ložnic je vstup na velkou terasu.
Tato nemovitost je nově postavená a má prostorný bazén, zahrady a posilovnu.
Díky dokonalé jižní orientaci je teplý a světlý. Za pár minut chůze se dostanete na pláž.
Celá oblast je vhodná pro cykloturistiku, cyklostezky podél pláže sahají až do východní části města přes staré město.
Tato komfortní rezidence má dvě garážová stání a velkou komoru.
Upozorňujeme, že byt se prodává bez nábytku.
Kontaktujte nás pro více informací o této nemovitosti nebo pro rezervaci prohlídky.

Malaga www.reka.cz

Výhled na moře

Moderní kuchyně

Vlastní koupelna

Na prohlídky a celý proces rezervace nemovitostí Vám budou stačit zhruba tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank.účtu a jiné) .

Dále   si Vám dovolím zaslat i aktuální nabídku nemovitostí odpovídající Vaší lokalitě. 

Zde zasílám odkaz k manuálu nákupu nemovitosti ve Španělsku.

Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů. V této oblasti je poptávka po pronájmu bytů po celý rok a zisk z pronájmů bývá okolo 10 % ročně.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat na lince na kameru na pláži Torrevieja.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb. 

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozornění máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme. 

V této oblasti existuje řada možností pravidelné letecké dopravy za dobré ceny. Z Prahy a Pardubic je možné letět přímo do letiště Alicante s různými společnostmi, jako jsou například Ryanair, Smartwings, nebo Vueling.

Pokud preferujete let z Norimberku, můžete zvolit leteckou společnost Ryanair, která nabízí pravidelné lety do letiště Alicante za atraktivní ceny.Další možnosti je let z Vídně, kde Vám nabízí pravidelné lety společnost   Austrian Airlines, Eurowings nebo Ryanair. Jsou zde i další letecké společnosti, které nabízejí pravidelné lety na letiště Alicante. 

Ceny se mohou nabízet v závislosti na sezóně a termínu rezervace letenek. Nejlevnější doprava z Čech je let z Pardubic ze společností Ryanair.

Torrevieja se nachází v oblasti s vysokou kvalitou ovzduší, což potvrzuje i Světová zdravotnická organizace (WHO). Tato oblast je známa díky svým čistým plážím a vysokou kvalitou ovzduší.

Pokud budete potřebovat další   informace ohledně této nabídky, prosím kontaktujte mně zpět a rádi Vám poskytneme další podrobnosti a nabídku jiných nemovitostí našich obchodních partnerů. události, že mám stejné ceny jako místní realitní společnost.

Mezi naše další služby dále patří

Konzultace

Seznámíme Vás se všemi kroky nákupního procesu je jeho předpokládaným časovým harmonogramem.

Výběr Nemovitostí

Nenašli jste v naší aktuální nabídce takovou nemovitost, která by Vás zaujala? Sdělte nám Vaše preference a odpovídající vašim přáním společně a společně najdeme nemovitosti.

Prohlídky a jejich plánování

Společně naplánujeme cestu do Španělska v termínu, který Vám bude vyhovovat. Vybrané nemovitosti Vám rádi ukážeme, doprovodíme Vás během prohlídky a po celou dobu pobytu ve Španělsku Vám budeme plně k dispozici.

Rezervace

Našli jste svou vysněnou nemovitost? Zabezpečíme podpis rezervační smlouvy, případně další potřebné dokumenty.

NE 

Daňové identifikační číslo pro cizince (známé pod zkratkou NIE) je osobním a neměnným číslem, které slouží k identifikaci cizích daňových poplatníků, kteří logicky postrádají identifikaci danou domácí státním příslušníkům (ekvivalent českého rodného čísla). Podmínka při nákupu nemovitosti.

Právní Zástupce

Doporučíme Vám ověřenou advokátní kancelář, která za Vás vyřeší vše potřebné a Vy se budete moci těšit už jen na předání klíčů od nového domova.

Vyřídí identifikační číslo NIE, zřídí bankovní účet u španělské banky a bude Vás reprezentovat před notářem a na příslušných úřadech.   Jeho služby jsou samozřejmě zpoplatněné.   Je na Vás, zdate právního zástupce, kterého má k dispozici zastupující realitní kancelář anebo svého. V druhém případě je potřeba dohodnout se s ním ještě před tím, než zaplatíte zálohu anebo podepíšete jakýkoli dokument spojený s nemovitostmi. Zároveň je potřebné o této skutečnosti, že budete využívat služeb Vámi zvoleného makléře právního zástupce, informovat realitního makléře.

Kraj :
Země: Spain
Property Id: 54911
Cena: 849.000 €
Velikost nemovitosti: 0 m2
Celková plocha: 0 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 2
Postaveno: 0
Parkovací Místo: 0

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:+420775112233
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat