kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE

199.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

ÚŽASNÝ APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE A MARINA V SRDCI TORREVIEJA

Objevte kouzlo bydlení v srdci Torrevieja s tímto prostorným a světlým apartmánem se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami, který také nabízí úžasný výhled na moře a přístav. Tato nemovitost se nachází v žádané pěší a exkluzivní oblasti pro rezidenty a nabízí jedinečný životní zážitek díky své terase ve tvaru písmene L, která je ideální pro vychutnání si venkovních chvil a rozjímání o mořské krajině, aniž byste opustili domov. Tato lokalita je nepřekonatelná, na ulici, která vede přímo k promenádě Vista Alegre a poblíž přístavu, obklopená pulzující nabídkou obchodů, symbolickým kostelním náměstím a rušnou hospodářskou činností Torrevieja. Tento velký, dobře udržovaný byt je připraven k nastěhování a užít si vše, co město nabízí, kombinuje kvalitu života, pohodlí, dostupnost a záviděníhodné výhledy.

Ložnice: 3

Koupelny: 2

Zastavěná plocha: 99m2

Kuchyně: 1

Vestavěné skříně: 3

Rok výstavby: 1974

Orientace: Jihovýchod

Balkon: 8 m2

Vzdálenost od pláže: 50 Mts.

Vzdálenost od letiště: 45 Km.

Vzdálenost k občanské vybavenosti: 50 Mts.

Vzdálenost od Golfu: 12 km.

Zařízený

Výtah

Spotřebiče

Klimatizace

Cítí

Samostatná kuchyně

Cena: 199 900,- Euro

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku je s námi snadný a efektivní. Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí na oblíbených destinacích Costa Blanca a Costa del Sol, což jsou regiony známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a vysokým potenciálem pro investice do nemovitostí.

Chystáte se na koupě nemovitosti ve Španělsku? Naše služby zahrnují kompletní průvodce procesem od prohlídek až po rezervaci vaší ideální nemovitosti. Pro úspěšné dokončení koupě ve Španělsku vám obvykle budou stačit pouhé tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank. účtu a jiné).

Poskytujeme také aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim specifickým požadavkům a lokalitě na Costa Blanca a Costa del Sol. Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým ziskovým potenciálem z pronájmů, s celoroční poptávkou a ziskovostí okolo 10 % ročně. Naše nemovitosti na Costa Blanca a Costa del Sol nabízejí nejen skvělou polohu blízko moře, ale i výjimečnou dostupnost z letiště Alicante a v případě Costa del Sol také z letiště Malaga. Tyto lokality jsou známé svým zdravým klimatem a vysokou kvalitou života, což je ideální pro relaxaci nebo jako investiční příležitost.

 

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

 

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat  na kameru na pláži Torrevieja, Alicante.

 

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb. 

 

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

 

Důležité upozorňujeme že máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme. 

Město:
Země: Spain
Property Id: 59680
Cena: 199.900 €
Velikost nemovitosti: 3 m2
Celková plocha: 0 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 3
ID nemovitosti: 2

Související objekty

porovnat
NOVINKA

Pěkný apartmán s garáží Torrevieja.

129.900 €
2
podlaží celkem
1
baths
49 m2
velikost
porovnat
NOVINKA

Prodej 2+k.k.,bazen, Torrevieja

114.900 €
5
podlaží celkem
1
baths
61 m2
velikost
admin
4 března, 2024
porovnat
NOVINKA

Apartmán s balkonem Torrevieja

90.000 €
4
podlaží celkem
1
baths
65 m2
velikost

Porovnat