kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Prodej domu v Torrevieja.

REZERVACE 59.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Domek ve španělském stylu San Louis, Torrevieja.

Tato nemovitost se nachází v oblasti Torretas II, v blízkosti Carrefour. Je orientována na jih a skládá se z obývacího pokoje s jídelním koutem, samostatné kuchyně s terasou – prádelna, dvou ložnic, kompletně zrekonstruované koupelny a předzahrádky 40 m2.

Díky své poloze v klidné oblasti je to ideální nemovitost k celoročnímu bydlení nebo k rekreaci.

Děkujeme vám za váš zájem o naší nabídku nemovitostí ve Španělsku. Rád bych Vám představil zajímavou nabídku nemovitostí v lokalitě Marbella a Torrevieja ale i v jiné lokalitě ve Španělsku na pobřeží Costa Blanca a Costa de Sol Většinou se naše byty i domy  nacházejí v blízkosti moře a mají malou docházkovou vzdálenost k pláži.

Vaši poptávku jsem dnes odeslal mojí kolegyni, která se nachází přímo na místě ve Španělsku. 

 Požádal jsem ji, aby mi ověřila zda se vámi vybraná nemovitost po minulé prohlídce nerezervovala a zda je volná? 

Pokud mi zašlete více informací ohledně ceny a místa  bytu mohu výběr zúžit na vámi požadovanou nemovitost. Ideálně i termín možnosti se na byty podívat?

Na prohlídky a celý proces rezervace nemovitosti Vám budou stačit zhruba tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených ( NIE, založení španělského bank.účtu a jiné).

Dále  si vám dovolím zaslat i jiné aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim požadavkům. 

Zde zasílám odkaz k manuálu nákupu nemovitosti ve Španělsku.

Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů. V této oblasti je poptávka po pronájmu bytů po celý rok a zisk z pronájmů bývá okolo 10% ročně.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku  Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše i s podporou česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše nemovitosti vynikající dostupnost z letiště Alicante.  Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc, díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat on line na kameru na pláži Torrevieja.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což zaručuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité zmínit, že ceny nemovitostí jdou v současné době nahoru dle se zvyšující se poptávky hlavně zájemců z Čech.

Město Marbella, které se nachází na jižním pobřeží Costa del Sol – je jedním z nejmódnějších a luxusních letovisek ve Španělsku.

Rok výstavby: 1979
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Zastavěná plocha: 30m2
Pozemek: 45m2
Kuchyně: Samostatná
Patro: Přízemí
Orientace: jih
Vzdálenost od pláže: 9 min.
Vzdálenost na letiště: 41 min.
Vzdálenost k občanské vybavenosti: 3 min.
Vzdálenost od golfu: 15 min.
Zařízený
Komora
Terasa
Elektřina
  Cena:  59 900,- Euro
Město:
Země: Spain
Property Id: 58799
Cena: REZERVACE 59.900 €
Velikost nemovitosti: 90 m2
Celková plocha: 70 m2
Podlaží : 1
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 2
Postaveno: 1979
Parkovací Místo: 1
Velikost Nemovitosti: 3+1

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:+420775112233
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat