kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Prodej bytu Marbella, Costa del Sol

287.000 €
,
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Centrálně umístěný byt jen pár metrů od promenády v Marbelle. Orientace na západ. Má celkovou zastavěnou plochu 70m2 včetně terasy. Dispozičně se skládá ze vstupní haly, plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s jídelnou, uzavřené terasy s osvětlením, 2 ložnic a koupelny.  Součástí domu je prádelna. Obecní poplatky zahrnují spotřebu vody.

Děkujeme vám za váš zájem o naší nabídku nemovitostí ve Španělsku. Rád bych Vám představil zajímavou nabídku nemovitostí v lokalitě Marbella a Torrevieja ale i v jiné lokalitě ve Španělsku na pobřeží Costa Blanca a Costa de Sol Většinou se naše byty i domy  nacházejí v blízkosti moře a mají malou docházkovou vzdálenost k pláži.

 

Na prohlídky a celý proces rezervace nemovitosti Vám budou stačit zhruba tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených ( NIE, založení španělského bank.účtu a jiné).

 

 

Marbella www.reka.cz

Marbella www.reka.cz

Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů. V této oblasti je poptávka po pronájmu bytů po celý rok a zisk z pronájmů bývá okolo 10% ročně.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku  Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše i s podporou česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše nemovitosti vynikající dostupnost z letiště Alicante.  Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc, díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat on line na kameru na pláži Torrevieja.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což zaručuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité zmínit, že ceny nemovitostí jdou v současné době nahoru dle se zvyšující se poptávky hlavně zájemců z Čech.

Město Marbella, které se nachází na jižním pobřeží Costa del Sol – je jedním z nejmódnějších a luxusních letovisek ve Španělsku.

Město: ,
Kraj :
Země: Spain
Property Id: 59065
Cena: 287.000 €
Velikost nemovitosti: 70 m2
Celková plocha: 70 m2
Podlaží : 2
Podlaží celkem : 4
ID nemovitosti: 1
Velikost Nemovitosti: 2+1

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:+420775112233
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat