kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Novostavby SAN MIGUEL DE SALINAS

174.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

NOVOSTAVBA BUNGALOVOVÝCH BYTŮ V SAN MIGUEL DE SALINASNově postavený rezidenční komplex bungalovů v San Miguel del Salinas. Rezidenční sestává z bungalovových apartmánů se 2 a 3 ložnicemi, v přízemí se soukromou zahradou nebo v nejvyšším patře se soukromým soláriem. komunitní bazény pro dospělé a děti, zelené plochy, hřiště pro děti.Rezidenční se nachází v San Miguel de Salinas v blízkosti golfových hřišť Las Colinas a Campoamor, nákupních center, lagun Torrevieja a La Mata a písečných pláží Orihuela Costa.Kvalitní vzpomínky:Plně zařízená kuchyně s filtrační skupinou a indukční varnou deskou. Pancéřové přístupové dveře s panoramatickým kukátkemPorcelánové podlahyKompaktní žaluzieBílé laminátové skříně s podkrovím v ložnicíchPředinstalace klimatizace do obývacího pokoje a ložniceSan Miguel de Salinas je obec ve Valencijském společenství ve Španělsku. Nachází se na jihu provincie Alicante, v regionu Vega Baja del Segura poblíž regionu Murcia. Letiště Alicante se nachází 35 minut jízdy a letiště Murcias Corvera je vzdáleno asi 1 hodinu jízdy.

Orientace: , vzdálenost od pláže: 9000 m

 

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku je s námi snadný a efektivní. Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí na oblíbených destinacích Costa Blanca a Costa del Sol, což jsou regiony známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a vysokým potenciálem pro investice do nemovitostí.

 Chystáte se na koupě nemovitosti ve Španělsku? Naše služby zahrnují kompletní průvodce procesem od prohlídek až po rezervaci vaší ideální nemovitosti. Pro úspěšné dokončení koupě ve Španělsku vám obvykle budou stačit pouhé tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank. účtu a jiné).

Poskytujeme také aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim specifickým požadavkům a lokalitě na Costa Blanca a Costa del Sol. Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým ziskovým potenciálem z pronájmů, s celoroční poptávkou a ziskovostí okolo 10 % ročně. Naše nemovitosti na Costa Blanca a Costa del Sol nabízejí nejen skvělou polohu blízko moře, ale i výjimečnou dostupnost z letiště Alicante a v případě Costa del Sol také z letiště Malaga. Tyto lokality jsou známé svým zdravým klimatem a vysokou kvalitou života, což je ideální pro relaxaci nebo jako investiční příležitost.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat  na kameru na pláži Torrevieja, Alicante.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozorňujeme že máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme.

Property Id: 19419
Cena: 174.900 €
Velikost nemovitosti: 65 m2
Celková plocha: 0 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 2
Postaveno: 2024

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:775 11 22 33
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat