kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

NOVOSTAVBA BYTU S VÝHLEDEM NA MOŘE V MIJAS.

399.000 €
, , ,
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Available Units

Popis nemovitosti

NOVOSTAVBA BYTU S VÝHLEDEM NA MOŘE V MIJAS.

Představuje tento fantastický a světlý byt ve druhém patře s velkou, soukromou terasou v nové zástavbě v blízkosti půvabného města Mijas. Nemovitost má jednu z nejžádanějších orientací, jihozápadní, a má celkovou výměru 109m2. Zastavěná plocha 80,25 m2 a terasa 28,06 m2.

Vesnice Mijas je příjemné rekreační středisko na jihu Andalusie, vzdálené 30 km od hlavního města provincie Málagy. Pozornost turistů přitahuje zejména pobřežím Mijas Costa, jež se táhne v délce dvou kilometrů a zahrnuje populární pláž La Gaviotas. Mijas patří díky své pohodové atmosféře a tradiční architektuře k hojně navštěvovaným a nejkrásnějším letoviskům Andalusie.

Tento rezidenční komplex poskytuje přírodu a klid a zároveň poskytuje možnost využívat všechny druhy služeb v okruhu 10 minut jízdy autem. Můžete si vychutnat vynikající polohu v horách Mijas s plážemi Fuengirola v pozadí. Svým prostředím nepochybně unikátní.

Kvalita, příroda, pohodlí a inovace jsou principy, které vedou a inspirují design bytů rozdělených do 3 fází výstavby.

Při návrhu budovy byl kladen důraz na soukromí a začlenění visutých zahrad, které padají z fasády jako zelený vodopád. To vytváří svěží stěny pro soukromí a přináší celkovou integraci s okolím do celkové vize projektu.
Domácí od přírody: Apartmány jsou zaplaveny přirozeným světlem, což vytváří vřelou a přívětivou atmosféru. Interiérový design posiluje srdce domova tím, že nabízí prostorný otevřený obývací a jídelní kout.

K dispozici je program přizpůsobení. Každý dům je jedinečný, odpovídá vkusu a potřebám svých majitelů. Díky našemu bohatému katalogu možností povrchových úprav mohou majitelé domů najít různé možnosti pro podlahy a obklady, armatury a toalety, stejně jako různé povrchové úpravy kuchyňského nábytku a doplňků, které dodají bytu nádech odlišení.

Vlastnosti:

Venkovní nekonečný bazén.
Samostatný dětský bazén.
Wellness zóna se saunou, jacuzzi a plně vybaveným funkčním tréninkovým prostorem.

Rok: dostavby 2025

 

Property Id: 59048
Cena: 399.000 €
Velikost nemovitosti: 111 m2
Celková plocha: 109 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 6
ID nemovitosti: 2
Postaveno: 2025
Parkovací Místo: ano

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:+420775112233
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    • Změna převod měny

    • Mortgage Calculator

    Porovnat