0 € na 5.000.000 €

Studio 100 metrů od pláže La Mata (Torrevieja)

80.990 €
3,
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Krásné studio 100 metrů od pláže La Mata (Torrevieja)

Krásné studio 100 metrů od pláže La Mata (Torrevieja)

Fantastické studio v La Mata, které se nachází pouhých 100 metrů od pláže. Toto světlé a dobře udržované studio se zastavěnou plochou 30 metrů čtverečních a prosklenou terasou s nerušeným výhledem nabízí kompletní koupelnu, vybavenou kuchyň a nábytek v ceně. Jeho jihovýchodní orientace vám umožňuje užívat si slunce po většinu dne.Navíc má tato nemovitost doplňky, jako je společný gril, společná zahrada a společné parkoviště, stejně jako nedaleké služby, jako jsou zdravotní střediska a supermarkety.

  Rok výstavby: 1978

  Koupelny: 1

  Zastavěná plocha: 30 m2

  Užitná plocha: 28,00m2

  Balkon: 3 m2

  Podlaží: 2

  Orientace: Jihovýchod

  Vzdálenost od pláže: 100 Mts.

  Výtah

  Domácí spotřebiče

  Jasný

  Zařízený

  Balkon

  Zasklená terasa

  Grilování

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku je s námi snadný a efektivní. Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí na oblíbených destinacích Costa Blanca a Costa del Sol, což jsou regiony známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a vysokým potenciálem pro investice do nemovitostí.

 Chystáte se na koupě nemovitosti ve Španělsku? Naše služby zahrnují kompletní průvodce procesem od prohlídek až po rezervaci vaší ideální nemovitosti. Pro úspěšné dokončení koupě ve Španělsku vám obvykle budou stačit pouhé tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank. účtu a jiné).

Poskytujeme také aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim specifickým požadavkům a lokalitě na Costa Blanca a Costa del Sol. Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým ziskovým potenciálem z pronájmů, s celoroční poptávkou a ziskovostí okolo 10 % ročně. Naše nemovitosti na Costa Blanca a Costa del Sol nabízejí nejen skvělou polohu blízko moře, ale i výjimečnou dostupnost z letiště Alicante a v případě Costa del Sol také z letiště Malaga. Tyto lokality jsou známé svým zdravým klimatem a vysokou kvalitou života, což je ideální pro relaxaci nebo jako investiční příležitost.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat  na kameru na pláži Torrevieja, Alicante.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozorňujeme že máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme.

Аdresa: 3
Město:
Zip: 1
Země: Spain
Property Id: 64584
Cena: 80.990 €
Velikost nemovitosti: 30 m2
Celková plocha: 30 m2
Podlaží : 1
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 1

Související objekty

porovnat
PRODÁNO

Prodej bytu 25 m² Torrevieja

66.000 €
3
podlaží celkem
1
baths
25 m2
velikost
admin
24 dubna, 2024
porovnat
NOVINKA

Prodej 2+k.k.,bazen, Torrevieja

114.900 €
5
podlaží celkem
1
baths
61 m2
velikost
admin
4 března, 2024

Porovnat