kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Prodej 2+k.k.,bazen, Torrevieja

114.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Available Units

Popis nemovitosti

Dvoupokojový byt v exkluzivní rezidenční čtvrti Torresol, v Torreblanca, Torrevieja.

Tento byt se nachází ve čtvrtém patře prestižního rezidenčního komplexu Torresol v Torreblance a nabízí prostorný obývací pokoj s jídelnou s nerušeným výhledem a jihovýchodní orientací, která vám umožní vychutnat si dostatek přirozeného světla.~

~Světlá francouzská kuchyně je plně vybavená, aby uspokojila nejnáročnější kulinářské potřeby.~~ Nemovitost má dvě pohodlné, dokonale osvětlené ložnice. ~~Má také plnou koupelnu a terasu, kde si můžete odpočinout a přitom obdivovat krásnou středomořskou krajinu a ze které můžete vidět moře.~~Celkový stav nemovitosti je vynikající, její údržba byla po léta pečlivě udržována . let poskytovat nejlepší možné prostředí v rámci idealizovaného domova.~

~Městské služby jsou snadno dostupné z této privilegované enklávy, jen pár minut chůze odtud najdete veškerou komerční vybavenost (supermarkety, lékárny…) a také bary/restaurace a dokonce i rekreační místa, ať už parky nebo sportovní zařízení~~Pokud ale chcete jít na jeho křišťálově čisté pláže, nejste daleko! Na pouhých 850 metrů se můžete zcela ponořit pod charakteristickou tyrkysovou vodou!~~

V neposlední řadě můžete zdarma využívat, jak individuálně, tak jako rodina, velmi dobře navrženou zahradu a její bazén v idylickém prostředí. nastavení.

Rok výstavby: 1989
Pokoje: 2
Koupelny: 1
Zastavěná plocha: 61,04m 2
Užitná plocha: 42,00 m 2
Balkon: 6 m 2
Bazén: Komunita
Podlaží: 4
Orientace: Jihovýchod

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku je s námi snadný a efektivní. Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí na oblíbených destinacích Costa Blanca a Costa del Sol, což jsou regiony známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a vysokým potenciálem pro investice do nemovitostí.

Chystáte se na koupě nemovitosti ve Španělsku? Naše služby zahrnují kompletní průvodce procesem od prohlídek až po rezervaci vaší ideální nemovitosti. Pro úspěšné dokončení koupě ve Španělsku vám obvykle budou stačit pouhé tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank. účtu a jiné).

Poskytujeme také aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim specifickým požadavkům a lokalitě na Costa Blanca a Costa del Sol. Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým ziskovým potenciálem z pronájmů, s celoroční poptávkou a ziskovostí okolo 10 % ročně. Naše nemovitosti na Costa Blanca a Costa del Sol nabízejí nejen skvělou polohu blízko moře, ale i výjimečnou dostupnost z letiště Alicante a v případě Costa del Sol také z letiště Malaga. Tyto lokality jsou známé svým zdravým klimatem a vysokou kvalitou života, což je ideální pro relaxaci nebo jako investiční příležitost.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat  na kameru na pláži Torrevieja, Alicante.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb. 

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozorňujeme že máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme. 

Město:
Země: Spain
Property Id: 59716
Cena: 114.900 €
Velikost nemovitosti: 61 m2
Celková plocha: 61 m2
Podlaží : 42
Podlaží celkem : 5
ID nemovitosti: 1
Postaveno: 1989

Související objekty

porovnat
NOVINKA

Studio 100 metrů od pláže La Mata (Torreviej...

80.990 €
2
podlaží celkem
1
baths
30 m2
velikost
admin
14 května, 2024
porovnat
NOVINKA

Pěkný apartmán s garáží Torrevieja.

129.900 €
2
podlaží celkem
1
baths
49 m2
velikost
porovnat
Novinka

Prodej bytu 3+k.k.,2 koupelny, Habaneras se ...

109.000 €
3
podlaží celkem
1
baths
75 m2
velikost
admin
22 února, 2024

Porovnat