kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Pěkný apartmán s garáží Torrevieja.

129.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Available Units

Popis nemovitosti

Dvoupokojový apartmán s garáží, 150 metrů od moře

Tento útulný apartmán se nachází ve druhém patře, pouhých 150 metrů od moře, mezi Playa del Cura a Playa de los Locos.

Disponuje obývacím pokojem s jídelnou, dvěma prostornými ložnicemi, plně vybavenou americkou kuchyní, kompletně vybavenou koupelnou a severně orientovanou terasou s bočním výhledem na moře.

Poloha je výjimečná, jen pár kroků od Avenida de las Habaneras (jedna z hlavních tepen Torrevieja), a je obklopena všemi potřebnými službami, abyste si mohli plně užít dovolenou či trvalé bydlení. Tato nemovitost je navíc v perfektním stavu a ihned k nastěhování.

Je prodávána zařízená včetně elektrospotřebičů, vybavena klimatizací a disponuje vlastní terasou. V ceně je zahrnuto i vlastní parkovací stání.

 Rok výstavby: 2001

  Pokoje: 2

  Koupelny: 1

  Zastavěná plocha: 65,18m2

  Užitná plocha: 49,40m2

  Balkon: 4 m2

  Garáž: Soukromá

  Podlaha: 2

  Orientace: Sever

  Vzdálenost od pláže: 150 metrů.

  Vestavěné skříně

  Výtah

  Domácí spotřebiče

  Zařízený

  Terasa

  Klimatizace

Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů. V této oblasti je poptávka po pronájmu bytů po celý rok a zisk z pronájmů bývá okolo 10% ročně.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku  Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše i s podporou česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše nemovitosti vynikající dostupnost z letiště Alicante.  Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc, díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat on line na kameru na pláži Torrevieja.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což zaručuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité zmínit, že ceny nemovitostí jdou v současné době nahoru dle se zvyšující se poptávky hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozornění máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme. 

V této oblasti existuje řada možností pravidelné letecké dopravy za dobré ceny. Z Prahy a Pardubic je možné letět přímo do letiště Alicante s různými leteckými společnostmi, jako jsou například Ryanair, Smartwings, nebo Vueling.

Pokud preferujete let z Norimberku, můžete zvolit leteckou společnost Ryanair, která nabízí pravidelné lety do letiště Alicante za atraktivní ceny.Další možností je let z Vídně, kde Vám nabízí pravidelné lety společnost  Austrian Airlines, Eurowings nebo Ryanair. Jsou zde i další letecké společnosti, které nabízejí pravidelné lety do letiště Alicante.

Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a termínu rezervace letenek. Nejlevnější doprava z Čech je let z Pardubic ze společností Ryanair.

Torrevieja se nachází v oblasti s vysokou kvalitou ovzduší, což potvrzuje i Světová zdravotnická organizace (WHO). Tato oblast je známa díky svým čistým plážím a vysoké kvalitě ovzduší.

Pokud bude potřebovat další  informace ohledně této nabídky, prosím, kontaktujte mně zpět a rádi Vám poskytnu další podrobnosti a nabídku jiných nemovitosti našich obchodních partnerů. Upozorňujeme, že mám stejné ceny jako místní realitní společnosti.

Mezi naše další služby dále patří

Konzultace

Seznámíme Vás se všemi kroky nákupního procesu i s jeho předpokládaným časovým harmonogramem.

Výběr Nemovitostí

Nenašli jste v naší aktuální nabídce takovou nemovitost, která by Vás zaujala? Sdělte nám Vaše preference a společně najdeme nemovitosti odpovídající Vašim přáním a představám.

Prohlídky a jejich plánování

Společně naplánujeme cestu do Španělska v termínu, který Vám bude vyhovovat. Vybrané nemovitosti Vám rádi ukážeme, doprovodíme Vás během prohlídek a po celou dobu pobytu ve Španělsku Vám budeme plně k dispozici.

Rezervace

Našli jste svou vysněnou nemovitost? Zabezpečíme podpis rezervační smlouvy, případně dalších potřebných dokumentů.

NIE 

Daňové identifikační číslo pro cizince (známé pod zkratkou NIE) je osobním a neměnným číslem, jež slouží k identifikaci cizích daňových poplatníků, kteří logicky postrádají identifikaci danou domácím státním příslušníkům (ekvivalent českého rodného čísla). Podmínka při nákupu nemovitosti.

Právní Zástupce

Doporučíme Vám ověřenou advokátní kancelář, která za Vás vyřeší vše potřebné a Vy se budete moci těšit už jen na předání klíčů od nového domova.

Vyřídí identifikační číslo N.I.E., zřídí bankovní účet u španělské banky a bude Vás reprezentovat před notářem a na příslušných úřadech.  Jeho služby jsou samozřejmě zpoplatněné.  Je na Vás, zda využijete právního zástupce, kterého má k dispozici zastupující realitní kancelář anebo svého. V druhém případě je potřeba dohodnout se s ním ještě před tím, než zaplatíte zálohu anebo podepíšete jakýkoliv dokument spojený s nemovitostí. Zároveň je potřebné o této skutečnosti, že budete využívat služeb Vámi zvoleného právního zástupce, informovat realitního makléře.

 

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku je s námi snadný a efektivní. Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí na oblíbených destinacích Costa Blanca a Costa del Sol, což jsou regiony známé svým příjemným klimatem, krásnými plážemi a vysokým potenciálem pro investice do nemovitostí.

 Chystáte se na koupě nemovitosti ve Španělsku? Naše služby zahrnují kompletní průvodce procesem od prohlídek až po rezervaci vaší ideální nemovitosti. Pro úspěšné dokončení koupě ve Španělsku vám obvykle budou stačit pouhé tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank. účtu a jiné).

Poskytujeme také aktuální nabídky nemovitostí odpovídající vašim specifickým požadavkům a lokalitě na Costa Blanca a Costa del Sol. Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým ziskovým potenciálem z pronájmů, s celoroční poptávkou a ziskovostí okolo 10 % ročně. Naše nemovitosti na Costa Blanca a Costa del Sol nabízejí nejen skvělou polohu blízko moře, ale i výjimečnou dostupnost z letiště Alicante a v případě Costa del Sol také z letiště Malaga. Tyto lokality jsou známé svým zdravým klimatem a vysokou kvalitou života, což je ideální pro relaxaci nebo jako investiční příležitost.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat  na kameru na pláži Torrevieja, Alicante.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozorňujeme že máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme.

Město:
Země: Spain
Property Id: 63800
Cena: 129.900 €
Velikost nemovitosti: 49 m2
Celková plocha: 65 m2
Podlaží : 3
Podlaží celkem : 2
ID nemovitosti: 1

Související objekty

porovnat
NOVINKA

Prodej 2+k.k.,bazen, Torrevieja

114.900 €
5
podlaží celkem
1
baths
61 m2
velikost
admin
4 března, 2024
porovnat
Novinka

Prodej bytu 3+k.k.,2 koupelny, Habaneras se ...

109.000 €
3
podlaží celkem
1
baths
75 m2
velikost
admin
22 února, 2024
porovnat
Sleva

Studio s licencí Torrevieja.

59.900 €
3
podlaží celkem
1
baths
26 m2
velikost

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:775 11 22 33
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat