kliknutím povolíte zoom
loading...
Nenalezli jsme žádné výsledky
Náhled Silniční mapa Satelitní Hybridní Terén mapa Moje poloha Plné zobrazení

0 € na 5.000.000 €

Pokročilé vyhledávání

0 € na 5.000.000 €

Apartmán s výhledem na moře

169.900 €
Přidat k oblíbeným
Výsledky vyhledávání

Popis nemovitosti

Fantastický apartmán s výhledem na moře v nejexkluzivnější oblasti Campoamor,

pouhých 10 minut od pláže La Glea. Jedinečné prostředí chráněného borového lesa, kde převládá klid a příroda. Byt se nachází v dvoupodlažním domě se soláriem. Má 2 různé výšky nad úrovní ulice, terasa je v prvním patře a zadní je ve čtvrtém patře, protože budova je postavena na rokli. Z kuchyně a obývacího pokoje je proto krásný výhled na moře a borový les. Dům má 3 široké a prosvětlené venkovní ložnice, protože se jedná o rohový dům orientovaný na jihovýchod. Velká samostatná kuchyně s barem a výhledem na moře. Obývací pokoj-jídelna s velkými okny a výhledem na moře. 2 kompletní koupelny, jedna vlastní a rohová terasa. Majitelé rezidence mají Social Club, který se nachází v přízemí jedné z budov, s obrovským salonkem, s hernou s ping-pongovým stolem a malou tělocvičnou, koupelnou, … Studujeme cestu zařídit, aby bylo ještě pohodlnější. Pláž je jen 12 minut chůze přes velmi bujný borový les. Skvělá nemovitost k odpočinku a odpočinku v zeleném a udržitelném prostředí!

Orientace: Jihovýchod, vzdálenost od pláže: 1000 m

Na prohlídky a celý proces rezervace nemovitostí Vám budou stačit zhruba tři dny. Máme dobrou zkušenost, že první dva dny probíhají prohlídky a třetí den již začíná malá administrativa, jako je sepsání rezervační smlouvy a případná plná moc u notáře pro fiskálního reprezentanta za účelem vyřízení úkonů s koupí spojených (NIE, založení španělského bank.účtu a jiné) .

Dále   si Vám dovolím zaslat i aktuální nabídku nemovitostí odpovídající Vaší lokalitě. 

Zde zasílám odkaz k manuálu nákupu nemovitosti ve Španělsku.

Naše nemovitosti jsou ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitosti s vysokým potenciálem zisku z pronájmů. V této oblasti je poptávka po pronájmu bytů po celý rok a zisk z pronájmů bývá okolo 10 % ročně.

Váš druhý domov u moře

Ať už hledáte vysněný domov u moře nebo investiční příležitost, budeme Vás doprovázet během celého procesu, od výběru nemovitostí až po předání klíčů.

Při spolupráci s několika prestižních realitních kanceláří ve Španělsku   Vám pomůžeme najít vysněnou nemovitost i potřebné náležitosti okolo koupě a to vše je podpora česky hovořící zástupkyně kanceláře.

Kromě skvělé polohy v blízkosti moře nabízí naše vynikající dostupnost z letiště Alicante.   Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo město Torrevieja vyhlášeno za nejzdravější klima v Evropě. Příjemné klima s průměrnými 320 slunečnými dny v roce přitahuje turisty nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim. Navíc díky slunečnímu svitu po většinu roku, jsou naše nemovitosti ideální pro ty, kteří hledají slunečné místo pro relaxaci nebo jako investiční příležitost. Zde se můžete podívat na lince na kameru na pláži Torrevieja.

S naším zajištěním právního servisu se nemusíte obávat žádných nečekaných problémů. Naše nemovitosti jsou nabízeny prostřednictvím exkluzivního realitního partnera v této lokalitě, což potvrzuje kvalitu a spolehlivost našich služeb. 

Je důležité, že ceny nemovitostí jdou v době nahoru dle vhodného řešení se současnou poptávkou hlavně zájemců z Čech.

Důležité upozornění máme stejné ceny jako místní realitní kanceláře se kterými úzce spolupracujeme. 

V této oblasti existuje řada možností pravidelné letecké dopravy za dobré ceny. Z Prahy a Pardubic je možné letět přímo do letiště Alicante s různými společnostmi, jako jsou například Ryanair, Smartwings, nebo Vueling.

Pokud preferujete let z Norimberku, můžete zvolit leteckou společnost Ryanair, která nabízí pravidelné lety do letiště Alicante za atraktivní ceny.Další možnosti je let z Vídně, kde Vám nabízí pravidelné lety společnost   Austrian Airlines, Eurowings nebo Ryanair. Jsou zde i další letecké společnosti, které nabízejí pravidelné lety na letiště Alicante. 

Ceny se mohou nabízet v závislosti na sezóně a termínu rezervace letenek. Nejlevnější doprava z Čech je let z Pardubic ze společností Ryanair.

Torrevieja se nachází v oblasti s vysokou kvalitou ovzduší, což potvrzuje i Světová zdravotnická organizace (WHO). Tato oblast je známa díky svým čistým plážím a vysokou kvalitou ovzduší.

Pokud budete potřebovat další   informace ohledně této nabídky, prosím kontaktujte mně zpět a rádi Vám poskytneme další podrobnosti a nabídku jiných nemovitostí našich obchodních partnerů. události, že mám stejné ceny jako místní realitní společnost.

Mezi naše další služby dále patří

Konzultace

Seznámíme Vás se všemi kroky nákupního procesu je jeho předpokládaným časovým harmonogramem.

Výběr Nemovitostí

Nenašli jste v naší aktuální nabídce takovou nemovitost, která by Vás zaujala? Sdělte nám Vaše preference a odpovídající vašim přáním společně a společně najdeme nemovitosti.

Prohlídky a jejich plánování

Společně naplánujeme cestu do Španělska v termínu, který Vám bude vyhovovat. Vybrané nemovitosti Vám rádi ukážeme, doprovodíme Vás během prohlídky a po celou dobu pobytu ve Španělsku Vám budeme plně k dispozici.

Rezervace

Našli jste svou vysněnou nemovitost? Zabezpečíme podpis rezervační smlouvy, případně další potřebné dokumenty.

NE 

Daňové identifikační číslo pro cizince (známé pod zkratkou NIE) je osobním a neměnným číslem, které slouží k identifikaci cizích daňových poplatníků, kteří logicky postrádají identifikaci danou domácí státním příslušníkům (ekvivalent českého rodného čísla). Podmínka při nákupu nemovitosti.

Právní Zástupce

Doporučíme Vám ověřenou advokátní kancelář, která za Vás vyřeší vše potřebné a Vy se budete moci těšit už jen na předání klíčů od nového domova.

Vyřídí identifikační číslo NIE, zřídí bankovní účet u španělské banky a bude Vás reprezentovat před notářem a na příslušných úřadech.   Jeho služby jsou samozřejmě zpoplatněné.   Je na Vás, zdate právního zástupce, kterého má k dispozici zastupující realitní kancelář anebo svého. V druhém případě je potřeba dohodnout se s ním ještě před tím, než zaplatíte zálohu anebo podepíšete jakýkoli dokument spojený s nemovitostmi. Zároveň je potřebné o této skutečnosti, že budete využívat služeb Vámi zvoleného makléře právního zástupce, informovat realitního makléře.

Kraj :
Země: Spain
Property Id: 19373
Cena: 169.900 €
Velikost nemovitosti: 102 m2
Celková plocha: 0 m2
Podlaží : 0
Podlaží celkem : 3
ID nemovitosti: 2
Postaveno: 2005

Karel Křeček majitel společnosti

Telefon:775 11 22 33
E-mail:kk@reka.cz

Poslat zprávu

    Porovnat